Címlap Közélet Gyász: elhuny...

Gyász: elhunyt Grób Gábor egykori pécsi önkormányzati képviselő

Elhunyt Grób Gábor korábbi önkormányzati képviselő, a KDNP egykori pécsi elnöke.

Grób Gábor 2010 és 2019 között szolgálta Pécs Kertvárosát a Fidesz–KDNP önkormányzati képviselőjeként – elkötelezetten, hittel, a közösségért.

Az egykori politikus hosszan tartó, súlyos betegség után távozott.