Egy öreg 40 éves Zsigulival és közgazdász barátjával indul „őrült futamra” a somogyhárságyi plébános. Molnár Attila somogyhárságyi plébános és közgazdász barátja, Fáth Gergely ismét nagy fába vágja fejszéjét. Bamakó Rally után most Tádzsikisztánba utaznak a Selyem úton.



















