Címlap Koronavírus Karantéba ker...

Karantéba került egy óvodai csoport Kozármislenyben

A Népegészségügyi hatóság jelzése alapján a mai naptól, október 14-től október 22-ig a Kozármislenyi Óvoda Süni csoportjába járó gyermekek otthoni házi karantén alá kerültek – tudta meg a Pécs Aktuál. Ebben az időszakban

a csoportba járó gyermekek az intézményt nem látogathatják!

Egy kisgyermeknél mutatottak ki pozitív tesztet, a gyemek teljesen tünetmentes volt. Most a gyermek elsődleges kontaktjait (csoporttársak, gondozónők) helyezték 10 napos karantén alá.