Címlap Közélet Magas állami ...

Dr. Sulyok Tamás köztársasági elnök hosszú időn át végzett magas színvonalú munkája elismeréseként Magyar Érdemrend Lovagkeresztjét adományozta Balogh László r. ezredesnek, a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság rendészeti rendőrfőkapitány-helyettesének.

A kitüntetést Pintér Sándor belügyminiszter adta át.

Gratulálunk!