Orbán Viktor háborús attitűdjéről posztolt a DK elnöke. A volt miniszterelnök azt írta a kormányról a Facebook-oldalán: háború a választókkal, Európával, az ellenzékkel.
Mindenki ellenség. Nincs ilyen ország. Nincs ilyen kormány. Készülünk
– olvasható Gyurcsány Ferenc posztjában.




















