Címlap Közélet Nincs többé i...

Nincs többé idősek sávja a pécsi piacokon!

Mint írják, miután az országgyűlés elfogadta a koronavírus-járvány miatti veszélyhelyzet megszüntetéséről szóló törvényt, és az életbe lépett, a különleges jogrend alapján kiadott polgármesteri döntések hatályukat vesztik.

A korábban Pécs polgármestere által meghozott, a vásárcsarnokra és a városi piacokra vonatkozó korlátozó intézkedések a törvény hatálybalépését követően nem érvényesek. Ennek értelmében a 65 év felettiekre vonatkozó vásárlási idősáv sincs érvényben a pécsi piacokon.