Címlap Közélet Orbán szerint...

Orbán szerint a veszélyek korába léptünk

A kormányfő Facebook-posztban jelentette be, hogy az idei évben először ülésezett a magyar kormány.

Mint írta,

a veszélyek korába léptünk. A járvány után a háborúval és a nyomában járó gazdasági- és energiaválsággal kell megküzdenünk. A nagy céljainkat azonban ebben a helyzetben sem adjuk fel: rezsivédelmi költségvetést fogadtunk el, megvédjük a családokat és elkerüljük az európai recessziót. Hajrá, 2023!