A pécsi embereknek szüksége van az új, európai színvonalú Szív- és Érgyógyászati Centrumra – jelentette ki a pécsi Szívklinika vezetője. Dr. Cziráki Attila szerint ez „egy politikai pártok felett álló, közös ügy”, és „a történelmi jelentőségű cél megvalósításáért azonnali összefogásra, közös fellépésre van szükség”.
Most online petíciót is indított a pécsi professzor a Centrum érdekében, amit ITT bárki aláírhat, aki támogatná az ügyet. Cziráki azt írta közösségi oldalán, hogy
a támogatók első kézből kapnak információt a projekt állásáról, a hiánypótló fejlesztés aktuális helyzetéről, közös ügyünk alakulásáról.



















