Címlap Közélet Utolsó útjára...

Utolsó útjára kísérték a pécsi köztemetőben Erb József egykori pécsi önkormányzati képviselőt.

Amint arról a Pécs Aktuál beszámolt, az életének hetvenedik évében elhunyt politikus négy cikluson keresztül volt a Fidesz színeiben a pécsi önkormányzat képviselője, 2002-ben és 2006-ban listáról, 2010-ben és 2014-ben egyéni mandátummal jutott be a közgyűlésbe. Ezzel párhuzamosan a Magyar Kereszténydemokrata Szövetség pécsi szervezője és vezetője is volt a kétezres években.

(Fotó forrása: Őri László közösségi oldala)