Címlap Közlekedés A jövő héten ...

A jövő héten aszfaltozzák a Mártírok útját

A javítást záró, eredetileg október utolsó hetére tervezett aszfaltozás november első hetében zajlik félpályás korlátozás mellett a Mártírok útja Megyeri út és Kandó Kálmán utca közötti szakaszán.

November 3-án és 4-én felmarják a burkolatot, november 5-6-án aszfaltoznak, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy a hét végén már új burkolaton közlekedhetnek az autósok. 

A helyreállítás a buszforgalmat, gyalogos közlekedést nem érinti.