Címlap Közlekedés A szeptemberi...

A szeptemberi bérletekkel már augusztus 27-én is utazhat

Ezt az Innovációs és Technológiai Minisztérium közölte. Az intézkedéssel a tanév fennakadás-mentes indítását szeretnék elérni.

A minisztérium arra is emlékeztetett. a helyi és helyközi közlekedési szolgáltatók az előző tanév második félévére érvényes diákigazolványokat legfeljebb december közepéig fogadják el az utazási kedvezmény igazolására, hiszen szeptembertől a diákok már hozzájuthatnak az új okmányokhoz vagy érvényesíttethetik a régit.