Címlap Közlekedés Ingyenes busz...
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Március 26-ától ingyenes közvetlen autóbuszjáratokkal is elérhető lesz a pogányi reptér – közölte a Tüke Busz.

Március 26-ától kezdődően, minden kedden és pénteken, az induló és érkező repülők menetrendjéhez igazodva közlekedtet autóbuszokat a Tüke Busz a pécsi belvárosból a pogányi reptérre. A pécsi Főpályaudvarról induló és oda érkező közvetlen reptéri autóbuszokat díjmentesen lehet igénybe venni, a csomagok szállítása is térítésmentes. A társaság a pogányi légikikötőbe közlekedő autóbuszok menetrendjét úgy alakította ki, hogy az induló és az érkező járatok utasai számára a felszállást megelőző és az érkezést követő ügyintézés, valamint a csomagfeladás, poggyászfelvétel kényelmesen, időben történhessen. A díjmentesen igénybe vehető autóbuszjáratokkal bárki utazhat, így a repülővel utazó személy és kísérője, kísérőik is.

Részletes menetrend:

11:15-kor Máltáról érkező repülő utasai részére:
11:45 Pogányi repülőtér (a repülő késése esetén az autóbusz Pécsre indulása igazodik a valós érkezési időponthoz)
11:57 Autóbusz-állomás (Kertészcentrum előtti megálló)
12:00 Árkád (Konzum)
12:03 Vásárcsarnok
12:05 Főpályaudvar

16:15-kor Máltára induló repülő utasai számára:
14:45 Főpályaudvar (8-as kocsiállás)
14:47 Vásárcsarnok
14:50 Árkád (NAV előtti megálló)
14:53 Autóbusz-állomás (Kertészcentrum előtti megálló)
15:05 Pogányi repülőtér

12:00-kor Münchenbe induló repülő utasai számára:
10:30 Főpályaudvar (8-as kocsiállás)
10:32 Vásárcsarnok
10:35 Árkád (NAV előtti megálló)
10:38 Autóbusz-állomás (Kertészcentrum előtti megálló)
10:50 Pogányi repülőtér

15:30-kor Münchenből érkező repülő utasai részére:
16:00 Pogányi repülőtér (a repülő késése esetén az autóbusz Pécsre indulása igazodik a valós érkezési időponthoz)
16:12 Autóbusz-állomás (Kertészcentrum)
16:15 Árkád (Konzum megálló)
16:18 Vásárcsarnok
16:20 Főpályaudvar