Címlap Közlekedés Ismét meghibá...

Pécsen, a Szabadság út és aKálvin utca csomópont forgalomirányító berendezése a mai napon sárga villogó üzemmódra váltott.

A hiba pontos okát egyelőre nem találták meg, de a szakemberek folyamatosan dolgoznak a probléma megoldásán. A Biokom azt kéri, hogy a csomópont környezetében fokozott óvatossággal és körültekintéssel közlekedjünk.