Ismét meghibásodtak a jelzőlámpák egy forgalmas pécsi kereszteződésben
Még nem tudni, hogy mi okozta a problémát.
Újra működnek a viharvert jelzőlámpák a pécsi kereszteződésekben
Több mint két hét után.
Kiderült, miért takarták le a Szigeti úti „furán viselkedő” jelzőlámpát

Reagált a Biokom a Pécs Aktuál kérdéseire.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.













