Címlap Közlekedés Autózol a vár...

Autózol a városban? Ezeket az utcákat kerüld el!

Április 22. és 26. között

a Munkácsy Mihály utca 37-es szám előtt egy balesetveszélyessé vált szennyvízakna cseréjét végzik el, emiatt az utcát ezen a szakaszon teljesen lezárják.

Április 23-án,

pénteken kezdődik a megsüllyedt burkolat javítása a Magaslati úton, a 33-as szám előtt. A hétfőig tartó munkálatok miatt itt is teljes útzár lesz érvényben.

Jövő hétfőn a Bajcsy-Zsilinszky utcában is megkezdik a szakemberek egy megrepedt szennyvízvezeték javítását, ami várhatóan jövő péntekig tart majd. Ez idő alatt a helyszínen útszűkületre lehet számítani.

Kiemelt képünk forrása: Tettye Forrásház facebook oldala.