Nagyon számítanak a 18 év feletti fiatalokra is, akiket az elmúlt hónapokban az egyetemek, főiskolák ideiglenes bezárása miatt nehezebben lehetett elérni.
A véradásokra várják azokat is, akik már megkapták a koronavírus elleni oltást. Az, aki panaszmentes, akár már az oltás másnapján is adhat vért.
Megyénkben a pécsi, a mohácsi és a komlói véradó állomás mellett a következő két hétben többek között Szederkényben, Kémesen, Mecseknádasdon, Sombereken és Bikalon is szerveznek véradást. A pontos időpontokért az Országos Vérellátó Szolgálat honlapját érdemes felkeresni.
Kiemelt képünk illusztráció.



















