Címlap Baleset Sok részeg ok...

Sok részeg okozott balesetet Baranyában

Baranya megye közútjain március 8. és 14. között heten sérültek meg közúti közlekedési balesetben. Összesen 22 közlekedési baleset történt, amelyből hat személyi sérüléssel járt.

A személyi sérüléses balesetek két esetben súlyos, míg négy esetben könnyű sérüléssel végződtek. A hat balesetből hármat ittasan okoztak.

Az ittaság mellett a gyorshajtás is szerepet játszott a balesetek bekövetkezésénél. Volt, hogy a sofőrök elvesztették uralmukat a jármű felett, de olyan is előfordult, hogy lesodródtak az útról, árokba csapódtak, vagy épp egy munkagödörben kötöttek ki.