Címlap Közlekedés Téli üzemmódr...

Téli üzemmódra váltott a Magyar Közút

A téli időszakban mintegy 4000 munkatársuk dolgozik majd váltott műszakokban azért, hogy a szükséges feladatokat ellássa. A társaság több, mint 1100 munkagéppel rendelkezik, a sótárolókat feltöltötték, az elmúlt napokban pedig a hófogórácsokat és hálókat is kihelyezték ott, ahol szükséges.

A társaság a téli üzem ideje alatt néhány óránként országos összesítést közöl az útállapotokról és közlekedési információkról az útinform weboldalán.