Címlap Közlekedés Újabb gubanc ...

Újabb gubanc a pécsi vasútvonalon: pótlóbuszok viszik az utasokat!

Pályakarbantartás miatt július 26-ától augusztus 6-áig pótlóbuszokkal kell utazni a pécsi vasútvonalon – közölte a Mávinform.

A Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs vonalon Dombóvár és Szentlőrinc között végeznek munkákat, ezért a vonatok módosított menetrend szerint közlekednek.

A vasútvonal részletes vágányzári menetrendje megtalálható az állomásokon a pénztáraknál, ügyfélszolgálatoknál, továbbá elérhető a Mávdirekt és a www.mavcsoport.hu honlapon.

(Fotó: MTI)