Címlap Krimi Adománygyűjtő...

Egy férfi tett feljelentést a rendőrségen június 27-én, mert betörtek a büféjébe Pécsen.

 

A rendőröknek elmondta, hogy az egyik alkalmazottja értesítette a nyitáskor, hogy valaki bement a büfébe, majd a pénztárgépből és egy adománygyűjtő dobozból pénzt vitt el, illetve eltulajdonított egy hangfalat is.

A rendőrök pár órán belül beazonosították, majd elfogták a feltételezett elkövetőt. A 18 éves pécsi férfi nem volt ismeretlen a nyomozók számára, ugyanis korábban is követett el már hasonló bűncselekményeket.

Előállítását követően kihallgatták, amely során beismerte tettét, a történteket ittasságával indokolta. Ellene – őrizetbe vétele mellett – lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság, és kezdeményezték a letartóztatását.