Címlap Krimi Egy pesti ját...

Egy pesti játszótér közelében kényeztette magát egy szemérmetlen pécsi férfi

A rendőrök előállították az önkielégítőt.

A rendőrök június 28-án 14 óra körül Budapesen, az V. kerületi Só utca és Veres Pálné utca kereszteződésénél, egy játszótér közelében vettek észre egy férfit, aki önkielégítést végzett egy köztéri padon. A 36 éves pécsi lakost elfogták, az V. Kerületi Rendőrkapitányságra állították elő, ahol szeméremsértés gyanúja miatt indul ellene eljárás.