Címlap Krimi Gyatra bosszú...

Gyatra bosszút állt élettársán egy pécsi férfi

Egyedi azonosító jellel visszaélés miatt nyomozott a Pécsi Rendőrkapitányság egy 40 éves helyi férfi ellen. A megalapozott gyanú szerint a férfi 2020. december 30-án 20 óra körül felkereste Kertvárosban lakó volt párját, akivel összevesztek.

A vita során a feldúlt férfi leszedte a nő autójáról a rendszámtáblákat, majd azokat távozáskor a motorháztetőre dobta.

A rendőrök a férfit elfogták, majd előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki, amelynek során a tettét beismerte.

A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.