Kizárta édesapját a lakásból egy kétéves gyerek szombat délután Pécsen, az Ybl Miklós utcában.
A második emeleti lakásba a pécsi hivatásos tűzoltók az ablakon keresztül jutottak be, majd beengedték az apát. A gyermeknek nem esett baja.
(Illusztráció: Dreamstime)


















