Címlap Krimi Rommá verték ...

Rommá verték az ATM-et a Széchenyi téren, a Városháza aljában!

Kora reggel óta javítják, pontosabban cserélik azt az OTP-s bankautomatát, amelyet szabályosan rommá vertek az éjjel Pécsett.

A szakemberek azt mondják, jó esetben dél körül már be tudják üzemelni az új gépet, addig azonban nem lehet készpénzhez jutni a Széchenyi téri ATM-ből.

Ilyen lesz az új ATM.

Rákérdeztünk a rendőrségnél arra, hogy pontosan mi történt. Ha válaszolnak, megírjuk!