Címlap Krimi Több mint fél...

Több mint félezer szőlőoszlopot lopott egy tolvaj Nagyharsányban

Gyanúsítottként hallgatták ki március 3-án a rendőrök azt a férfit, aki a gyanú szerint január 20-a és február 18-a között egy nagyharsányi szőlőterületről összesen 637 szőlőoszlopot szedett ki. A férfi ezt követően az oszlopokat eltulajdonította, amellyel a sértettnek közel 1 300 000 forint kárt okozott.

A rendőrök a feltételezett elkövetőt beazonosították, elfogták, majd előállították a rendőrkapitányságra. A 42 éves helyi férfi kihallgatásakor a bűncselekmény elkövetését elismerte. Ellene lopás miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.