Címlap Kultúra Elhalasztottá...

Elhalasztották a Made In Pécs Fesztivált

Az új koronavírus miatti járványhelyzetben az már tisztán látszik, nagy valószínűséggel a hagyományos januári időpontja veszélybe került a rendezvénynek. A szervezők léptek és későbbi időpontra tolták a pécsi zenészek éves seregszemléjét.

Tájékoztatásuk szerint a 2021-es Made In Pécs Fesztivál március 6-án, szombaton lesz. Szándékuk szerint a jövő év sem telik el a fesztivál nélkül Pécsett, ezért, ha szükséges annak időpontját tovább fogják tolni.

Korábban azt írták közösségi oldalukon, hogy rekordszámú fellépő várható 2021-ben, hiszen 147 jelentkezés futott be hozzájuk a megadott határidőig.

Kiemelt képünk illusztráció.