Zúgott a vastaps a Bánk bán pécsi bemutatóján

A produkciót Fejes Szabolcs, az SZFE ötödéves hallgatója rendezte, aki friss látásmóddal és mély tisztelettel nyúlt a nemzeti opera klasszikusához. Az előadásban a Pécsi Nemzeti Színház kiváló énekesei és vendégművészei léptek színpadra, a Pannon Filharmonikusokat Kocsár Balázs, Liszt Ferenc-díjas, Érdemes- és kiváló művész dirigálta.