Az elmúlt 15 évben számtalan graffiti került fel a orfűi közelében lévő főút mellett álló sziklára, ahol eddig leginkább születésnapi köszöntések vagy egyszerű üzenetek voltak. A hét elején valaki a Fishing on Orfű fesztivál miatt pingálta fel egy minőségibb rajzot, amelyre spanyolul irta fel: "Pesca en Orfű", erre került rá egy gyengébb alkotás "Orfű or Die" felirattal.
Az interneten csak Tundi-kőként szereplő szikláról nem sok információt találtunk. Az első graffitik 2012-ben jelentek meg a kövön, majd egyre többször festették át. Ezen a héten két rajz került fel, mindekettőt a héten zajló Fishing on Orfű fesztivál ihlette.
















