Címlap Program Újraindulnak ...

Újraindulnak a sírkerti séták Pécsett

A sétát május 28-án, pénteken délután tartják a pécsi sírkertben, a csoport olyan pécsiek sírhelyeit keresi fel közösen, akik vérüket ontották a hazáért.

A csoport délután 3 órakor találkozik a Központi Ravatalozó előtti téren, a programra nem kell előzetesen jelentkezni, azt viszont nem árt tudni hogy rossz időben a sétát nem tartják meg és esőnap sincs. A pontos részleteket ITT találja!

Kiemelt képünk forrása: Biokom facebook oldala.