A Zengő-kilátó lett az év legjobb kukkolóhelye
A Mecsek legmagasabb pontjáról tényleg csodálatos a látvány.
Új vadgesztenyefákat ültetnek a belvárosban
Megújul a Sétatér és a Szent István tér faállománya.
Kimagasló a pécsiek gombaismerete
Gombafelismerési versenyt rendezett a Pécsi Vásárcsarnok. 30 gombát kellett felismerni az amatőr...
Megérkezett az igazi ősz!
Ilyenkor reggelente köd ül a városra, de a Mecsekoldalban szikrázó a napsütés. Ez egy viszonylag...
Ledöntötték a 8 emeletes mecseki kilátót!
A Magyarhertelend és Orfű közötti Napszentély-kilátó 23 méter magas volt.
Most még hangulatosabb egy séta, egy beszélgetés a Barbakán-kertben
Tényleg megéri megnézni.
Közösen szedtek szemetet pécsi nebulók és tűzoltók
Két konténernyi hulladékot gyűjtöttek össze.
A szakmai stáb nagyon jól összeállt.
Gratulálunk Szombath Zoltán címzetes törzsőrmesternek!
Kevesen tartják be az egész településre vonatkozó sebességkorlátozást Orfűn.
A kormány.hu és a pécsi önkormányzat is közzétett egy listát, de van, amiről megfeledkeznek.
Pedig alig tizenöt éve újították fel az egészségügyi intézményt.




















