A versenyek kezdési időpontját többször is elhalasztották a járvány miatt, végül március 1-jén startolt el az előválogató. Baranya megyéből 32 szakmából több mint 250 diák regisztrált a versenyre, a nagy részük az első írásbelin is túl van már.
A március 8. érvényes szigorítások után azonban a területi válogatókat és a döntőt törölték, így 2020-hoz hasonlóan idén sem hirdetnek bajnokokat a szakmai versenyekben.
Kiemelt képünk forrása: facebook.com.















