Címlap Baranya A Magyar Közú...

A Magyar Közút is részt vesz az országos szemétgyűjtő akcióban

Baranya megyében is vannak ilyen szeméthalmok: a pécsi kirendeltség területén, Szentlőrinc és Mohács környékén is, a legnagyobb mennyiségű illegálisan lerakott hulladék pedig az előzetes felmérések alapján Harkány környékén található.

A szennyezett területekről térképet is készítettek.

A Magyar Közút a szemétszedési munkákat szeptember második felétől november elejéig végzi, a napi üzemeltetési tevékenység részeként.