Címlap Rövidhírek Homokot lapát...

Homokot lapátoltak a vízilabdázók a Pécsi Állatkertben

A csapat régóta együttműködik a Pécsi Állatkerttel, ennek részeként május 18-án a csapat társadalmi munkát vállalva segített az állatkert rendben tartásában.

A vízilabdázók homoklapátolást vállaltak.

A játékosok és a szakmai stáb a bölények, a hiénák és a varacskos disznók kifutóját töltötte meg friss homokkal, ezen kívül megetették a vízilovakat és néhány hüllővel is megismerkedtek közelebbről.

A PVSK vízilabdázói hamarosan megkezdhetik rövid pihenőjüket, majd a játékosok egyéni edzéstervek alapján megkezdik a felkészülést a nyári intenzív alapozásra.