Azoknak, akik még középiskolába járnak és az iskolájuk szervez érettségit, az iskolában kell jelentkezniük. Azok viszont, akik már nem középiskolások, a Baranya Megyei Kormányhivatal által szervezett vizsgán vehetnek részt.
Ehhez egy jelentkezési lapot kell benyújtaniuk a kormányhivatalhoz, ami a jelentkezesilap.ketszintu.hu oldalon található, a kitöltési útmutatóval együtt. A jelentkezési lapot elektronikusan, postai úton illetve személyesen is be lehet nyújtani az illetékes hivatalhoz.
Kiemelt képünk illusztráció.


















