Címlap Rövidhírek A tűzoltók me...

A tűzoltók meg tudták fékezni a tüzet

A katasztrófavédelem közleménye szerint Pécs külterületén, a Bányászlámpa utcában kigyulladt az ágy egy sorházi lakás egyik szobájában. Az esethez kivonultak a város hivatásos tűzoltói, akik egy vízsugárral oltották el a lángokat, amelyek szerencsére nem terjedtek át a tetőszerkezetre.

A tűzoltók a munkálatok közben három gázpalackot hoztak ki az épület alagsorából.