A leandereket, babérokat ott is gondozni fogják és elvégzik rajtuk a szükséges növényvédelmi munkákat is. A pécsi virágágyásokba még az ősszel hagymás növényeket és árvácskákat ültetnek majd.
A szökőkutakat, csobogókat, ivókutakat viszont lassan leállítják: ez a munka október 15-én megkezdődött, a szakemberek a külterületektől haladnak a belváros felé, a kutak téli burkolatot is kapnak, hogy ne tegyen kárt bennük a fagyos idő.















