Címlap Rövidhírek Elkezdődött a...

Elkezdődött a Katolikus Karitász adventi segélyprogramja

Az Angyalbatyu ajándékgyűjtő akció keretében nehéz sorsú gyermekeknek lehet ajándékcsomagot készíteni és leadni az ország különböző gyűjtőpontjain.

Pécsett is zajlik gyűjtés, a Karitász Központban, a Janus Pannonius utcában december 13-ig várják az adományokat hétköznapokon. Az angyalbatyuba kerülhet jó állapotban lévő játék, apró ajándéktárgy, édesség, pipere holmi, de személyes üzenet, jókívánság is. Fontos, hogy a dobozon tüntessük fel hány éves fiú vagy lány számára készült az ajándék.

Emellett segíthetünk az 1356-os adományvonal hívásával is! Egy hívás 500 Ft-os támogatást jelent.

Kiemelt képünk illusztráció.