Címlap Rövidhírek Táppénzt inté...

Táppénzt intéznél? Mondjuk, mit könnyítettek rajta!

A Magyar Közlöny december 24-i számában jelent meg az a kormányrendelet, amelynek értelmében könnyítést vezettek be a táppénzen lévőknek a hivatalos ügyintézésben.

Eszerint az orvosok 2021. február 8-ig elektronikus úton is elküldhetik pácienseik részére a keresőképtelenség igazolását, ezt az igazolást pedig a betegek szintén akár elektronikus úton is továbbíthatják munkáltatójuk részére.

Kiemelt képünk illusztráció.