Címlap Rövidhírek Ma már melegs...

Ma már melegszenek a pécsi távfűtött lakásokban a radiátorok

A távhőellátó rendszer szabályozástechnikája követi az időjárás változásait, ha napközben nem indokolt a fűtés, a fűtési berendezések automatikusan leállnak. A lakók saját maguk is, igényeik szerint tudják szabályozni lakásuk belső hőmérsékletét a termosztatikus radiátorszelepek megfelelő használatával.

A lakóközösségeknek arra is lehetőségük van, hogy egyedileg rendelkezzenek a fűtésszolgáltatás igénybevételéről, a lakóközösség képviselője – a lakók többségének igénye alapján – jelentheti be a PÉTÁV Kft. ügyfélszolgálatán a szolgáltatásra vonatkozó igényeket.

Az érintett lakásokban ki kell most nyitni az összes radiátorszelepet, hogy elkerülhető legyen a fűtési rendszer levegősödése.