„Kutatói szemmel is rendkívüli teljesítmény az, amelyet laboratóriumunk hölgy tagjai végeznek a járvány kitörése óta. Bár a végét még nem látni ennek a rendkívüli kihívásnak, óriási büszkeséggel tölt el minket, hogy a csapatunk gerincét ők adják”
– közölték a PTE virológiai szakemberei.
A Pécsi Tudományegyetem Szentágothai János Kutatóközpont Virológiai kutatócsoportjának hölgy tagjai is indulnak tehát a versenyen. Ők egyébként így vesznek részt a járvány elleni munkában minden nap:
A főnyeremény kategóriánként bruttó 5 millió forint, illetve további díjak is várják a versenyzőket.
Szavazni IDE KATTINTVA lehet egy sms-kód megadásával. Aki a pécsieket akarná támogatni, annak a 19-et kell beütnie a telefonjába.



















