Címlap Közélet Pécsi virológ...

Pécsi virológusok kaphatják a Nők Magyarországért Díjat

„Kutatói szemmel is rendkívüli teljesítmény az, amelyet laboratóriumunk hölgy tagjai végeznek a járvány kitörése óta. Bár a végét még nem látni ennek a rendkívüli kihívásnak, óriási büszkeséggel tölt el minket, hogy a csapatunk gerincét ők adják”

– közölték a PTE virológiai szakemberei.

A Pécsi Tudományegyetem Szentágothai János Kutatóközpont Virológiai kutatócsoportjának hölgy tagjai is indulnak tehát a versenyen. Ők egyébként így vesznek részt a járvány elleni munkában minden nap:

A főnyeremény kategóriánként bruttó 5 millió forint, illetve további díjak is várják a versenyzőket.

Szavazni IDE KATTINTVA lehet egy sms-kód megadásával. Aki a pécsieket akarná támogatni, annak a 19-et kell beütnie a telefonjába.