A PMFC labdarúgócsapata már túl is van a hétvégi bajnokiján, hiszen ma délben játszott a Paksi FC második gárdájával: bár a házigazdáknál a kezdőben volt Böde Dániel, a pécsi srácok így is elhoztak egy pontot.
A második csapatok elleni meccsek mindig nehezek, mert sosem lehet tudni, kiket játszatnak vissza. Nos, a paksiak ezúttal a kezdőbe nevezték Böde Dánielt, a 25-szörös válogatott támadót, az NB I. kétszeres gólkirályát, továbbá Hinora Kristófot, Gyurkits Gergőt, Szekszárdi Milánt. Nem akarták a véletlenre bízni…
A pécsi srácok azonban nem dőltek hanyatt a nevektől. Az első félidőt ugyan nem úszták meg Böde-gól nélkül, ám miután több nem érkezett, érezhető volt, hogy lesz esély a pontszerzésre. A 73. percben aztán betalált a PMFC házi góllövőlistáját vezető Helesh, ezzel egyenlített, a hátralévő bő negyedórában pedig már nem esett több gól, így végül 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó.
Paksi FC II.–PMFC 1-1 (1-0)
Labdarúgó NB III. Dél-Nyugati csoport, 16. forduló. Paksi FC Sporttelep, 100 néző. Vezette: Sveda (Máyer, Balogh). PMFC: Helesfay – Horváth L. (Gyánó, 72.), Ikonomou, Németh, Berekali – Horváth P., Novák (Varga, 46.) – Beke (Csörgő, a szünetben), Bukovics (Bachesz, 85.), Hegedűs – Helesh (Orbán, 89.). Vezetőedző: Vas László.
Gólszerzők: Böde (36.), ill. Helesh (73.).

















