Akárcsak egy esztendővel korábban, ismét Konkoly Zsófia érdemelte ki az év paraúszója címet a Magyar Úszó Szövetség szerint.
A döntés ezúttal is egyértelmű volt, hiszen Zsófi a szingapúri világbajnokságon nyújtott teljesítményével a magyar válogatott legeredményesebb versenyzőjének bizonyult.
A világversenyen egy ezüst- és két bronzérmet szerzett, ezzel jelentősen hozzájárulva a magyar csapat sikereihez, és ismét bizonyította kivételes felkészültségét, kitartását és versenyzői kvalitásait.
Gratulálunk Konkoly Zsófiának és edzőjének, Jancsik Árpádnak is!

















