Címlap Szórakozás A pécsi gyerm...

A pécsi gyermekklinikára is megérkezett a Mikulás

„A Mikulás ma a Pécsi Gyermekklinika kis betegeit is meglátogatta. Köszönet a Szent István Lovagrendnek a támogatásért. Mielőbbi gyógyulást kívánok a kis betegeknek” – írta ki közösségi oldalára Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat vezetője.

A teljes bejegyzés itt látható: