Már szerdán nagy erőkkel indult be a Mikulásgyár akció Pécsett, a Dosta Sas Egyesület idén is komolyan készült a Télapóra.
A MIKULÁS SZOMBATON DÉLUTÁN ÉRKEZETT MEG KERTVÁROSBA A BEREK SÉTÁNYRA, AHOL DISNEY HŐSÖK IS SEGÍTSÉGÉRE voltak AZ AJÁNDÉKOK KIOSZTÁSÁBAN.
1600 ajándékcsomagot osztottak ki a gyerekeknek, a csomagokat egyesével állították össze az egyesület munkatársai az előző napokban.














Az ajándékok nagy része dr. Cziráki Attila, a pécsi Szívklinka vezetőjének felajánlásával és anyagi segítségével készülhetett el – közölték a szervezők.


















