Elindult a Kertvárosi Mikulásgyár, hogy egy gyermek se maradjon ajándék nélkül – vettük észre a Baranya Megyei Önkormányzat elnökének, Őri Lászlónak a közösségi oldalán.
Pécs 2018-ban csatlakozott a Mikulásgyár gyűjtőakciójához, amely egy országos kezdeményezés.
Minden egyéni és céges adományt, felajánlást, médiafelületet, szolgáltatást, rendezvényeszközt, bárminemű segítséget, barter lehetőséget, önkéntes munkát szívesen vesznek a szervezők és hálásan köszönik is.
Pécsett, Kertvárosban szombaton várják majd a Mikulás érkezését
a Berek sétányra, délután négy órától.




















