Nagy erőkkel indult be a Mikulásgyár akció Pécsett, a Dosta Sas Egyesület már most komolyan készül a Télapóra – idén is, és minden kisgyermeket, családokat várnak szeretettel.
A Mikulás szombaton, délután 16 órától érkezik meg Kertvárosba a Berek sétányra, ahol Disney hősök is segítségére lesznek az ajándékok kiosztásában.
Már szerdán
elkezdték csomagolni az ajándékokat, és a képek alapján ezekből van rogyásig,
így jó sok kisgyermek örülhet majd a finomságoknak.





Az esemény fővédnöke és főtámogatója: Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat elnöke és Cziráki Attila szívgyógyász professzor, a pécsi Szívklinika igazgatója – tudatták a szervezők a fenti videójukban.



























