Címlap Szórakozás Gigantikus ut...

Gigantikus utcabállá alakult a Király utca szombat éjjel

Öröm az ürömben – mondják a Király utcai vendéglátósok, akik egyelőre kifejezetten örülnek annak, hogy nincsenek még nyitva a diszkók a városban.

Emiatt, aki szórakozni akar, az a kocsmákat, bárokat, kávézókat választja.

Több ezer ember lepte el szombat éjjel is a belvárost, a Király utcában hömpölygött a tömeg.

Spontán utcabál alakult ki lényegében, tánccal, zenével.