Címlap Tűz Füst szivárgo...

Szombat késő délután érkezett jelzés a katasztrófavédelemhez, miszerint füst szivárog egy pécsi családi ház ablakából a Gárdonyi Géza utcában.

 

A város hivatásos tűzoltói a rendőrökkel közösen kimenekítették a lakót a házból, amelyben egy hősugárzó, a közelében felhalmozott rongyok és egy ajtókeret égett. A lakás füsttel telítődött. A tűzoltók eloltották a lángokat és kiszellőztették az ingatlant. A mentősök a házban élő idős férfit kórházba szállították.