Címlap Tűz Húsz köbméter...

Tűz ütött ki egy épületben szombat délelőtt Pécsen, a keleti városrészben, az Andrássy út közelében.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint csaknem húsz köbméter összehordott hulladék égett. A város hivatásos tűzoltói több vízsugárral oltották el a lángokat.