Címlap Baranya Napelemek kap...

Tűz ütött ki hétfő kora délután egy kétszáz négyzetméteres melléképület tetőterében Kozármislenyben, a Móra Ferenc utcában.

A tetőtér teljes terjedelmében égett, mire a pécsi hivatásos tűzoltók két vízsugárral megkezdték a tűz oltását. A tűzoltók megbontották a tető egyharmadát, hogy a lángok ne tudjanak továbbterjedni. A tüzet végül négy vízsugárral oltották el. A tetőre szerelt napelemek nagy része megsemmisült, és az épület alsó felében is jelentős anyagi kár keletkezett.

(Képünk illusztráció)